אחסון אתרים ג'ומלה בישראל

אחסון אתרים ג'ומלה בישראלעל פי רוב, אתרי ג'ומלה בעלי קהל יעד שאיננו ישראלי, יאוחסנו בשרתי אחסון אתרים בחו"ל לעומת אתרי ג'ומלה אשר קהל היעד שלהם ממוקם בישראל - יאוחסנו בשרתי אחסון אתרים בישראל. יש לאחסון אתרי ג'ומלה בישראל יתרונות רבים ובמאמר זה נסקור את היתרונות העיקריים לאחסון אתרי ג'ומלה בישראל.
 

אנו ממליצים לרכוש אחסון לאתרי ג'ומלה בישראל מהסיבות הבאות: 

טעינה מהירה יותר של אתר ג'ומלה

אחסון ג'ומלה בישראל שונה מאחסון ג'ומלה בחו"ל במישור מהירות תעבורת המידע משרת האינטרנט עליו מאוחסן האתר, לגולש באותו אתר. אתרי ג'ומלה המאוחסנים בשרתי אינטרנט מחוץ לישראל יעבירו את המידע מאתר הג'ומלה לגולש בישראל תוך מעבר בין מספר צמתי מידע, כך שיקח למידע זמן רב יותר להגיע לגולש בישראל. לעומת זאת, שרת אינטרנט הממוקם בישראל יעביר את המידע באתר לגולש בישראל במהירות גבוהה יותר, היות והמידע אינו עובר דרך צמתים עד הגיעו לגולש.
 

אופטימיזציה למנוע החיפוש

גוגל, כמנוע החיפוש הנפוץ ביותר בעולם, משתמש בלוגריתמים מורכבים לקביעת דירוג אתרי אינטרנט בתוצאות החיפוש של המשתמשים. אחד הפרמטרים לקביעת דירוג האתר הינו בזיהוי המיקום הגיאוגרפי של שרת האינטרנט עליו מאוחסן האתר, ביחס לשפת האתר וקהל היעד שלו. באופן זה, יכולים גוגל לקבוע כי אתר ג'ומלה בעברית המאוחסן בארה"ב, מיועד לגולשים בעברית אשר נמצאים פיזית באותו זמן - בארה"ב. מצב זה עלול להביא לכך כי אתר הג'ומלה יזכה לדירוג גבוה במנוע החיפוש של גוגל בארה"ב (google.com), אך לדירוג נמוך יותר במנוע החיפוש של גוגל בישראל (google.co.il). אחסון ג'ומלה בישראל מודיע לגוגל כי האתר בעברית מיועד לגולשים בישראל ועובדה זו יכולה לסייע רבות להעלאת הדירוג של האתר במנוע החיפוש של גוגל בישראל (google.co.il).
 

תמיכה טכנית ושירות לקוחות

אחסון אתרי ג'ומלה בחו"ל מחייב את בעלי האתר לשלוט באנגלית בכלל ובאנגלית טכנית בפרט, בכל מגע שהוא עם חברת אחסון האתרים בחו"ל. החל מבירור פרטים לפני רכישת האחסון, דרך הסדרת הנושא הכספי, עד לתמיכה במייל או בצ'אט. היות ולא כולם מסוגלים לרמת אנגלית גבוהה דיה, בייחוד אנגלית טכנית, סביר להניח כי יקשה על בעלי אתרי ג'ומלה בישראל להגיע להבנה ויישום הנדרשים לניהול מערך אחסון האתרים שלהם בחו"ל וכתוצאה, ייתכנו כשלים והיעדר ניצול מיטבי של מערך אחסון האתרים בחו"ל. אחסון אתרי ג'ומלה בישראל מבטיח תמיכה טכנית מלאה בעברית, החל משלב בחירת חבילת האחסון המתאימה ביותר לצרכי האתר וצפי הגידול העתידי שלו וכלה בניהול שוטף של מערך האחסון ותמיכה טכנית בכל שלב. זהו יתרון חשוב מאד לאחסון ג'ומלה בישראל, מכיוון שלמרות שלא נדרשת יכולת טכנית גבוהה או ידע מוקדם לניהול אחסון אתרים, תמיד עולות שאלות ואף בעיות נקודתיות באתרים - להם נדרש פתרון מהיר שלא יכול להתעכב בגלל הבדלי שעות או חוסר הבנה הדדי.
 

קידום שוק אחסון האתרים בישראל

לכולנו קיים אינטרס משותף לקדם עסקים בישראל ולתמוך בהם, בייחוד כאשר מדובר בעסקים שאינם שייכים לטייקונים במשק הישראלי. אחסון ג'ומלה בישראל מקדם עסקים מקומיים ומעלה את קרנה של כלכלה כחול לבן בישראל. כבעלי עסקים שאתר האינטרנט שלהם הוא לפעמים לב העסק, כולנו חושבים עסקית בכלל וכיצד לצמצם עלויות בפרט, אולם קהל היעד שלנו הוא בישראל - בדיוק כפי שאנחנו קהל היעד של ספקי אחסון אתרי ג'ומלה בישראל. ההון שאנו משקיעים בספקי אחסון אתרי ג'ומלה בישראל מתגלגל בסופו של דבר בחזרה אלינו, כך שמכל הבחינות עולה תועלת רבה יותר בקבלת שירות מספקי אחסון אתרים בישראל.
 

רשויות המס - זיכוי מע"מ

אחסון ג'ומלה בישראל מבטיח ללקוח קבלת חשבונית מס קבלה אשר תוכר כהוצאה למס הכנסה ולרשות המע"מ. לעומת זאת, היות וישראלים אינם משלמים מע"מ לגורמים מחוץ לישראל, לא יכולים בעלי אתרים שאתרי הג'ומלה שלהם אינם מאוחסנים בישראל, להזדכות על המע"מ. כמו כן, עלול לקרות מצב בו רשות המיסים לא תכיר בחשבונית זרה כחשבונית מוכרת לצרכי מס ובמצב זה לא יכולים בעלי עסקים להצהיר על אחסון אתריהם בחו"ל כהוצאה מוכרת.