אחסון אתרים מומלץ ג'ומלה

אחסון אתרים מומלץ ג'ומלהJetla אחסון אתרי ג'ומלה מתמחה משנת 2006 באחסון אתרים בכלל ואחסון אתרי ג'ומלה בפרט. במאמר זה נציג בפניכם תחילה המלצות לבחירת ספק אחסון אתרי ג'ומלה ולאחר מכן, את מאפייני אחסון ג'ומלה בחברת Jetla.
 
אז כיצד אם כן, מוצאים אחסון אתרים מומלץ לג'ומלה? ראשית, נתחיל בכך שאחסון אתר ג'ומלה מחייב שרת אחסון לינוקס, היות וג'ומלה פועלת על בסיס שפת PHP ובסיס נתונים MySQL. כמו כן, במידה וקהל היעד של אתר הג'ומלה שלכם נמצא בישראל, מומלץ מאד לבחור בחברה המספקת אחסון ג'ומלה בשרתי אינטרנט הממוקמים בישראל. חברות אחסון אתרים המספקות תשתית זו, נבדלות בעיקר בעלות אחסון אתר הג'ומלה, אך יש לציין כי קיימים פרמטרים נוספים המבחינים בין חברות אחסון אתרי ג'ומלה ופרמטרים אלו, הם אשר יבססו עבורכם את ההחלטה בדבר אחסון אתר ג'ומלה שלכם.
 
לא כולם יודעים כיצד להתקין אתר ג'ומלה בשרת האחסון וכיצד להקים בסיס נתונים עבור האתר. ההמלצה הראשונה היא עבור חברת אחסון אתרים אשר מאפשרת התקנה מהירה ואוטומטית של ג'ומלה - התקנה בקליק. אפשרות זו נועדה לסייע למשתמשי ג'ומלה בכל הרמות, להתקין אתר ג'ומלה במהירות, ביעילות וללא כל ידע מוקדם בניהול קבצים ובסיסי נתונים.
 
אם כבר נגענו בהתקנה של ג'ומלה באמצעות מערכת התקנה אוטומטית, נרחיב את היריעה ונבדוק מהי המערכת המנהלת את אחסון האתר. ההמלצה שלנו, שוב, עבור משתמשי ג'ומלה בכל רמה, היא לבחור חברת אחסון אתרים העושה שימוש במערכת cPanel לניהול אחסון אתרים. מערכת cPanel היא הידידותית ביותר עבור מנהלי אתרים ומאפשרת ניהול של קבצי האתר, עריכת קבצים על גבי השרת, ניהול ועריכה של בסיס הנתונים, סאב-דומיינים, חשבונות דוא"ל, חשבונות FTP, גירסאות PHP וכן, מאפיינים נוספים אשר מקלים על שגרת העבודה של מנהלי אתרים בכלל ומנהלי אתרי ג'ומלה בפרט. מערכת cPanel מאפשרת גישה לבסיס הנתונים באמצעות PHPmyAdmin אשר מהווה חלק אינטגרלי של cPanel. עצם העובדה שניתן להישאר באותה מערכת ניהול האחסון על מנת לגשת לבסיס הנתונים של אתר ג'ומלה ולחזור לאותה מערכת ניהול בתום ביצוע הפעולות בבסיס הנתונים - מהווה המלצה משמעותית לבחירה בחברת אחסון אתרים המספקת את cPanel כממשק ניהול האחסון. נדבך נוסף של אחסון ג'ומלה, הוא ביכולת שלכם לשנות ולהגדיר את גירסת ה-PHP של מערך אחסון האתר. ג'ומלה מגירסה 3.6 יכולה לפעול בסביבת PHP גירסה 7. לגירסה 7 קיימת השפעה רבה על מהירות הטעינה של ג'ומלה, כך שמערך אחסון אתרים המאפשר לכם לשנות את גירסת ה- PHP כך שתתאים לגירסת הג'ומלה שלכם, מהווה יסוד מומלץ לבחירה בו.
 
ומה קורה עם גיבוי אתר ג'ומלה? אין ספק שנושא גיבוי מערך אחסון האתר הינו אחד הגורמים שוברי השיויון בבחירת חברת אחסון אתרים. תארו לעצמכם שמסיבה כלשהי קרס אתר הג'ומלה שלכם, או בסיס הנתונים שלו ועליכם לשחזר את האתר מהר ככל האפשר על מנת להחזירות לפעילות. מהירות השחזור של האתר משפיעה פעמים רבות באופן ישיר על רווחיות עסק המבוסס על אתר האינטרנט שלו! חברת אחסון ג'ומלה חייבת, מוכרחה (ושאר מילות החיוב הקיימות בשפה העברית...) לתת בידי לקוחותיה את האפשרות לשחזר אתר ג'ומלה בשני מישורים: 1) שחזור יומי, שבועי חודשי. 2) שחזור קבצים, שחזור בסיס נתונים, שחזור מלא. חברת אחסון ג'ומלה אשר עומדת בתנאי זה - היא חברת אחסון מומלצת לג'ומלה.
 
שירות לקוחות ותמיכה טכנית: זהו אחד המדדים המשפיעים ביותר על ההמלצה לבחירת חברת אחסון ג'ומלה. לא כל חברת אחסון אתרים חייבת להכיר כל CMS על מנת לאפשר אחסון ג'ומלה, אך חברת אחסון אתרים אשר תהיה מסוגלת לתת בידיכם שירות לקוחות איכותי, בזמינות גבוהה וברמה מקצועית גבוהה הכוללת גם טיפול בתקלות ג'ומלה - היא חברת אחסון אתרים מומלצת.
 

Jetla - אחסון אתרים מומלץ לג'ומלה

להלן מאפייני אחסון ג'ומלה בחברת Jetla:
 
 1. אחסון ג'ומלה בישראל.
 2. ללא הגבלת תעבורה!
 3. מערכת ניהול אחסון cPanel.
 4. התקנה אוטומטית של ג'ומלה מתוך ממשק ניהול האחסון.
 5. אפשרות ניהול גירסאות PHP בתוך ממשק cPanel.
 6. גישה לניהול בסיס הנתונים של ג'ומלה על ידי PHPmyAdmin ישירות מתוך cPanel.
 7. ממשק ניהול גיבויים מובנה לתוך cPanel: גיבוי יומי, שבועי וחודשי המאפשר שחזור קבצים בודדים, שחזור תיקיות, שחזור מלא של כל החשבון, שחזור בסיס הנתונים, שחזור חשבונות דוא"ל, שחזור Cron Jobs.
 8. שירות לקוחות זמין ומקצועי בטלפון וגם במערכת ניהול קריאות שירות. תמיכה טכנית לניהול השרת וטיפול בתקלות ג'ומלה.
 9. מערך אבטחת שרת האחסון הכולל ניטור 24/7 של פעילות העלולה לגרום נזק לאתר.
 10. מערכת CloudLinux המונעת מאתרים החורגים בניצול משאבי שרת האחסון (זיכרון, מעבד) גרימת נזק לאתרים אחרים המאוחסנים באותו שרת שיתופי.
 11. שימוש ב- Auto SSL להצפנת המידע המועבר בין אתר ג'ומלה לגולשים בו.
בנוסף למאפייני אחסון ג'ומלה אלו, נוסיף כי הותק של Jetla באחסון אתרים הינו עובדה משמעותית מאד לבעלי אתר ג'ומלה היות והוא מהווה בסיס איתן להבנת הצרכים של ג'ומלה והבנת הדרכים והאמצעים הטכנולוגיים למקסם עבור בעלי אתרי ג'ומלה את שביעות רצונם מהאתר שהם מנהלים.